| luminita84 a întrebat:

am un Toshiba tecra s1 cu windows xp. e posibil sa ii instalez win7?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă te referi la ăsta, atunci nu.

http://www.cnet.com/products/toshiba-tecra-s1-pt831u102t97/specs/

Chiar dacă ai putea, acel OS ar merge prost pe el. Rămâi la XP sau ia-ţi altul.

| Jipa95 a răspuns:

Nu ai un hardware capabil sa-ti suporte acest sistem de operare, asa ca stai pe windows xp.

| gelu1970 a răspuns:

Nu poti luminita. caracteristicile acestui laptop nu iti permite o functionare optima cu windows 7. ai putea sa incerci linux sau android. insa eu as ramane cu xp.
bafta.