| xDanyxDany a întrebat:

am un Vodafone smart 2, si as vrea sa-i fac update de firmware (software) si nu stiu cum. ma puteti ajuta cu niste sfaturi va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Normalwinking dar daca ai in apropiere o retea sau cumpara un rutter nu o sa regreti daca nu il cumperi o sa poti sta la internet si pe pc si la inca 3 pc-uri si poti si cu wi-fi (wireless) eu mi-am cumparat crede-ma nu o sa regretiwinking fundituca?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Intri setari apoi dai la despre telefon si actualizare software dar nu poti daca nu ai netwinking

| xDanyxDany explică (pentru TestPetrut):

Pai si se poate si de la o retea wifi?

| TestPetrut a răspuns (pentru xDanyxDany):

Normalwinking dar daca ai in apropiere o retea sau cumpara un rutter nu o sa regreti daca nu il cumperi o sa poti sta la internet si pe pc si la inca 3 pc-uri si poti si cu wi-fi (wireless) eu mi-am cumparat crede-ma nu o sa regretiwinking fundituca?puppy dog eyes