| BaIeTzaS a întrebat:

mi-am luat si eu un telefon Vodafone Smart III si nu imi da voie sa intalez driverul ca sa ma connectez la usb. Am gasit in device manager - other devices : "MT65xx Android phone" am dat update drive software si la search automatically dar nu imi gaseste nimic spune ca windowsul nu a gasit nici un fel de driver pentreu el. Dau funda pentru cine ma ajuta si as vrea si cateva aplicatii daca stie cineva.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu iti apare si un cd-rom pe care se gaseste driverul cand il conectezi?

| BaIeTzaS explică (pentru CinevaNou):

Deci nu imi instaleaza mt65xx dar am vazut ca merge sa pun melodii pe el direct ca si cum as pune pe un stick ceva de genul merci oricum!

| allemyl a răspuns (pentru BaIeTzaS):

Si eu am aceeasi problema, dar la mine nu merge sa pun nici melodii.Tu cum ai reusit?