| Tastatula a întrebat:

Buna TPU am un volan Logitech Driving Force EX USB si joc jocul Need For Speed Carbon.Cand vreau sa intru in control si sa schimb din keyboard in Logitech..., mi se schimba iar apoi imi da lista de butoane in jos ca si cum eu as tine apasat in continuu tasta jos, am incercat sa deconectez tastatura din unitate, tot degeaba, in schimb daca deconectez volanul nu mai imi face asa
P. S in alte jocuri nu face probleme
Ce pot face ca sa pot configura controalele si sa nu mai imi faca asa?

2 răspunsuri:
| musculo2200 a răspuns:

Nu stiu, Ai ceva problema cu volanul cred...

| Tastatula explică:

Gata am rezolvatbig grin