| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Buna TPU.Am un volan s2x serioux. L-am instalat si cand intru in euro truck simulator am data setarile la keyboard pe volan dar nu porneste masina din pedale din tastatura. Volanul mai arre si niste butoane in plus. Daca vreti sa vedeti cum arata scrieti numele lui pe google. Dc nu merge sa pun in joc sa mearga? Funda.Si era sa uit, cand mi l-a facut vecinul meu mergea cand intram in joc.Deci funda.

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Pt ca la EuroTruckSimulator nu merge! Si eu ma incercat si nu merge! EuroTruckSimulator nu e facut sa mearga din volan, sunt puse degeaba setarile de controller!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati GTR2 ca merge cu volan ca am si eu unul ca al tau

| nicushor42 a răspuns:

Mie nu merge in stanga si in dreapta! cine stie ce are sa spuna