| LeEu a întrebat:

Am un volan Trust si vreau sa ma joc un joc cu masini,l-am conectat la PC si apoi am intrat in joc si la setari imi aparea doar tastatura, am citit pe net ca trebuie sa-i fac niste setari din Device Manager, cum pot sa le fac sa mearga? Funda si vot!happy

Răspuns Câştigător
| GQ a răspuns:

Deci, cauta pe net Driverul pentru acel volan, dar tine minte, iti trebuie datele perfecte ale volanului cu seria lui. Acel driver il instalezi, si ar trebuie sa mearga in jocul tau, fara a intra in setari. happy Seara placuta!