| FirstTime a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de putin ajutor, tot incerc sa transfer niste melodi din pc in telefon, cand conectez portul usb la pc nu se intampla nimic, de obicei trebuie sa-ti apare ceva... Ma poate ajuta cineva.
PS: Am intrat si pe Device Manager si nici acolo nu apare ca portul este conectat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bună!
Sfatul meu ar fi să încerci la alt calculator, şi să vezi dacă merge. Fiindcă este posibil să ai un mic virul în calculatorul tău. Succes!
O zi bună, şi spor la răspunsuri. happy

1 răspuns:
| FirstTime explică:

Am incercat la 2 pc si la un laptop si tot asa... nici macar nu apare ca e conectat... sa fie problema din telefon?