| RonaldSebastian123 a întrebat:

Am un xbox 360 e cu data de fabricatie 2013-06-22 si vreau sa stiu daca pot sa o modez.
Eu vreau o modare cu cip coolrunner sau ceva de genu'.
Sunt din Iasi si vreau sa stiu daca exista un service si cam cat costa!
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Austin88513 a răspuns:

Pai se poate moda dar toata chestia este ca daca ai vrea sa joci jocuri multiplayer nu o sa mai poti o sa primesti ban pe servere :/

orice se poate face in ziua de azi daca vrei sa joci jocuri numa asa de plictiseala si doar misiuni poti sa il modezi dar daca vrei online cum ti-am mai spus ai luat ban pe server

| RonaldSebastian123 explică (pentru Austin88513):

Da vreau sa o modez chiar daca iau ban ca eu nu joc multiplayer.
Pe mine ma intereseaza unde o pot moda cu rgh!
Daca ma poti ajuta, esti cel mai tare si iti dau funda!

| Austin88513 a răspuns (pentru RonaldSebastian123):

De unde esti?

pai eu am un prieten care se ocupa cu asa ceva am facut parte din club de gaming. si ma jucam foarte mult pe xbox dar il sun sa vad daca te poate ajuta si iti sun lasa un id de skype sau ceva daca vrei sau ia-l pe al meu " austin88513"

| RonaldSebastian123 explică (pentru Austin88513):

Pai eu sunt din apropierea orasului, dar el sigur e bun adica daca stie sa modeze?

| Austin88513 a răspuns (pentru RonaldSebastian123):

E bun dar sa stii ca eu sant din Satu Mare :/