| alextheunstoppable a întrebat:

am un xperia z2, cu android 4.4.2, a aparut update la 4.4.4? cum trebuie sa procedez?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai rabdare ca e pe regiuni. Si oricum 4.4.4 nu auduce nimic special fata de 4.4.2

| AlexL28 a răspuns:

Setari>>>Despre Telefon>>>Actualizare Software
Daca ai actualizare te va intreba daca vrei sa o faci, apasa Da sau orice iti permite sa mergi mai departe. Telefonul va downloada fisierele pentru update, dupa ce termina cred ca te intreaba iar daca vrei sa le instaleze, alegi din nou Da si telefonul se va restarta si o sa inceapa actualizarea, proces care va dura undeva la 5-10 minute in functie de cat de mare e actualizare si de cate aplicatii ai instalate.

| alextheunstoppable explică (pentru AlexL28):

Dau acolo, la updade software, dar nu gasesti nimic, doar la diferite aplicatii

| AlexL28 a răspuns (pentru alextheunstoppable):

Ce aplicatii?

| alextheunstoppable explică (pentru AlexL28):

Album
walkman...etc

| AlexL28 a răspuns (pentru alextheunstoppable):

Pai oricum ar fi, tu fa actualizarea/actualizarile, mereu sunt binevenite.

| indecis2014 a răspuns:

La actualizare de software trebuie sa intri