| Georgescu_Mihaela_1977 a întrebat:

Buna TPU am vazut la cerintele de sistem la un joc urmatoarele procesoare si vreau sa stiu care e mai bun Intel core 2 duo de 2, 8 ghz sau un Intel pentium dual core g 2020 2, 9 ghz ivy bridge fabricat in 2013. Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut, eu ma axez mai mult pe tehnologiile noi, cum ar fi IVY BRIDGE. Am un prieten ce are Core 2 DUO de 2.8 si nu e multimit cum merge, dar dupa cum am vazut nici eu. Recomand mai bine un Intel pentium dual core g2020, 2.9GHz tehnologia IVY BRIDGE.