| AlexUnder200 a întrebat:

Care dintre urmatoarele procesoare este mai bun
1.Intel pentium dual core inside 2.5 Ghz
2.Intel core duo 2.2 Ghz.doar numarul si de ce e mai bun . funda mare

Răspuns Câştigător
| Sandokan123 a răspuns:

1 pentru ca am avut si eu, si am auzit de la prieteni ca este mai bun fata de al doilea!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| laurentiu80 a răspuns:

Ar fi fist mai bine sa fi zis si modelul procesoarelor, sunt procesoare dual core care sunt pe 45 nm si le sunt superioare celor core2duo. De ex eu am 2 laptopuri, unul cu procesor dula core t4500 la 2.3 ghz, care este mult mai bun, de 2 ori cam, decat un core2duo t5850 tactat tot la 2.3 ghz