| UatDaFacx3 a întrebat:

-Buna TPU! Am vazut la multe persoane poza pe care scrie ``Keep calm and...`` As vrea si eu sa invat cum se fac pozele alea..Cine stie sa imi zica si sa imi trimita mesaj cu idu lui [eu nu pot sa trimit mesaje] si sa imi spune cum le face.cel care imi zice are funda! Va rog, chiar vreau sa stiu cum se fac.

Răspuns Câştigător
| Rusoaica7 a răspuns:

Uite aici poti face poza cum vrei tu. :) E foarte usor.

http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/#create

1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

E uşor. Nu-ţi mai trimit mesaj. Deci: iei o poză care vrei tu şi cu photoshop scrii peste poza aia ''Keep cal and...'' şi atât. Dacă te pricepi în photoshop mai adaugi efecte şi ce mai vrei tu...