| FursecCuCiocolata a întrebat:

Stie cineva cum pot face o poza din aceea cu "KEEP CALM AND. ", asa fel incat sa pot pune ca background o poza cu mine?
Am vazut la o fata pe facebook ca are o poza cu ea si ca scrie pe acea poza "KEEP CALM AND." si vreau si eu asa!
Cine ma poate ajuta va rog! puppy dog eyes
Fundoii! big grin

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata explică (pentru BeByTzZa):

Stiu site-ul asta, dar cand dau sa pun o alta imagine ca background imi arata steagurile britaniei in contraste diferite si nu imi dau seama unde dau sa dau o poza din calculator. sad

| YzUtZsa a răspuns (pentru FursecCuCiocolata):

Vezi ca scrie mai jos alege fisier si pui alta poza cu tine sau cu cine vrei
!

3 răspunsuri:
| NoNameexd a răspuns:

Stiu fata ca si eu am cautatrolling on the floor. daca gasesc iti trim pe mess.:*