| loeder23 a întrebat:

Am windows 10 si dupa ceva timp, nu stiu cum, dar pe desktop, doua iconite si-au pierdut pur si simplu imaginea. De exemplu Skype, nu mai are acea emblema, este doar o foaie alba, la fel ca si Winamp. De ce? Ar putea fi din cauza update-urilor de windows? Se va fixa problema in timp?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ciudat,ai dat cumva system restore? nu are cum sa dispara totul de pe desktop daca nu ai facut ceva daca nu cumva ai bad urii pe hard

| loeder23 explică (pentru RAY):

Pai uite m-am gandit sa le pun in bara de windows si acum au din nou emblema skype si winamp

| mudokins78 a răspuns:

Dă restore şi gata!