| paulika1313 a întrebat:

Am windows 7 si vreau sa va intreb,daca il reinstalez isi face update-urile singur(placa video, sunet) sau va trebui sa le instalez eu iarasi?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai update-urile pot fi importante si optionale. alea optionale sunt driverele si pachetele de interfata cu limbi. acum depinde si cum setezi tu sa faca update-urile, oricum alea optionale trebuie sa le selectezi si instalezi tu. pentru dirvere exista si Drivers Genius (un program care cauta driverele la toate device-urile de pe calculator). oricum poti incerca si cu windows update.