| ReFr3Sh a întrebat:

Daca reinstalez windows-ul, ce drivere trebuie sa instalez? Am CD-urile de la placa de baza si placa video.
Funda.

Răspuns Câştigător
| vitaminastefan a răspuns:

Tot ce e pe cd-ul de la placa de baza si de pe cel de la placa video, utilitarele precum : soft-uri ce iti afiseaza temperatura, voltajul etc sunt optionale dar restul sunt vitale!
Cauta un antivirus bun, un video player precum bsplayer sau kmp. Pentru muzica winamp... browser chrome sau opera in rest tu decizi de ce ai mai avea nevoie pentru pc-ul tau!
Succes!

2 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Pai sunet, video, baza etc...

| killeros a răspuns:

Acum depinde si ce winodows (de ex daca ai vista/7 de obicei ti le instaleaza singur ) la xp trebuiesc macar cele de baza placa video, audio si placa de baza (gen daca ai All in 1, de obicei pe CD cu placa de baza gasesti asta + placa audio ) Succes