| alexx102428 a întrebat:

Am wn 7 si am probleme cu mouse-ul.Cum rezolv aceste probleme?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca problemele tin de mouse si nu de windows, atunci trebuie schimbat mouse-ul. Daca mouse-ul are drivere, poate trebuie reinstalate de pe site-ul producatorului sau de pe CD-ul mouse-ului. Poate trebuie curatat mouse-ul - depinde ce probleme are.

| FoundYouLover a răspuns:

Ori incerci sa bagi mouse-ul in alta intrare usb a calculatorului, ori iti iei alt mouse daca nici asa nu merge.