| Timi_Lukacs_1997 a întrebat:

As avea o intrebare. Am o tableta si recent am cumparat o husa cu tastatura dar problema este ca merge doar cateodata. Trebuie sai dau restart de multe ori si chiar nu stiu de ce merge asa aiurea.se poate face ceva?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai poate sa fie multe probleme. Cum conectezi tastatura la tableta? Cu mufa micro-usb? Poate sa fie acea mufa. Daca o conectezi cu pini, pot fi acei pini, poate sa fie chiar tastatura in sine sa nu faca contact bine. Nu ai specificat nici model tableta nici tastatura straight face Dai o resetare la setarile din fabrica la tableta. Ti-am zis multe idei sper ca te descurci. Bafta.

| neacsumihai2009 a răspuns:

Du-o inapoi