| piratuu a întrebat:

Recent mi-am luat o husa cu tastatura pentru tableta si pe internet merge foarte bine. Dar am o problema : Cum o fac sa mearga si la jocuri gen Minecraft PE, RR3? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| oioneko a răspuns:

Tastatura este pentru scris mai mult nu pentru jocuri, daca nu ai mouse din pacate nu cred ca este posibil, de ce crezi ca s-au mai chinuit sa faca touchsceen-ul? Sa te intorci la tastatura si mouse?

2 răspunsuri:
| piratuu explică:

Am Android 4.4.2

| Alex_Veres_1999 a răspuns:

Nu ai android destul de mare, incearca sa ii faci un update la android.