| TheLittleBadGirl a întrebat:

As dori ca la aceasta intrebare sa raspunda doar cei cu experienta : As dori sa fac un site asemanator cu acesta. Din ce am citit eu, exista site-uri unde primesti Free Domains Hosting, si restul faci tu in Notepad. As dori sa imi explicati mai pe larg, apoi sa imi dati un link de la un site in care pot face domeniu si gazduire gratuita. Dar nu chestii gen 1 an gratuit si dupa platesti. Din alea am gasit destule... Dau funda! Multumesc anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro - hosting-ul e gratuit, la fel si website-ul.

| TheLittleBadGirl explică (pentru Brotacelul):

Buna!
Iti multumesc pentru raspunsul tau, dar nu e ce caut eu, cautam un site doar cu gazduire si domeniu gratuit, restul site-ului il faceam eu cu limbajul HTML in Notepad. Pana la urma am renuntat, gratis cu RO sau COM nu am gasit, in schimb am facut pe Wix.com, gazduire si editarea in HTML5 la ei pe site, din pacate, nu iti dau domeniu personal...

3 răspunsuri:
| vlass a răspuns:

Momentan nu exista Gratis

| TheLittleBadGirl explică (pentru vlass):

Exista, asta stiu eu sigur... Am vazut mai de mult un tutorial, acum cand chiar ma pasioneaza, nu mai gasesc acel tutorial straight face.