| Stefi002 a întrebat:

As dori sa aflu de ce atunci cand vreau sa descarc ceva de pe internet mi se cere numarul de telefon? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

S-ar putea sa-ti ceara nr de telefon pentru ca poate va trebui sa platesti codul cu bani din telefon...cauta alt site care sa fie free... ce vrei sa descarci?

3 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Depinde ce vrei sa descarci si daca este gratis sau nu, daca este gratis nu-ti va cere nimic(in general majoritatea sunt free)

| Stefi002 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Mi se cere numarul de telefon ca sa mi se trimita un cod cu care sa descar.

| Stefi002 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Melodii.Am incercat multe dar mai caut alte siteuri.Multumesc!

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Stefi002):

S-ar putea sa-ti ceara nr de telefon pentru ca poate va trebui sa platesti codul cu bani din telefon...cauta alt site care sa fie free... ce vrei sa descarci?