| Cosmin_Cosmy_1997 a întrebat:

Salut toata lumea, am vazut un telefon frumos si ieftin pe internet, Vodafone 555 si as dori sa aflu parerea voastra despre el, va rog sa dati cu parerea doar cei ce au telefonul sau care l-ati avut candva, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| loveusa a răspuns:

Vodafone 455 (cu touch) [l-am scapat de catva ori si nu a patit nimc]-220 Ron, Samsung gt e 2120 e tel normal rezistent intre 80-120 Ron, Vodafone smart 858 (cu touch)-300 Ron

2 răspunsuri:
| loveusa a răspuns:

E foarte bun vreau sa mi-l iau si eu luna viitoare imi place ca are tastatura qwerty iti recoman si voddafone 455( e cu touch) il am si pe ala

| Cosmin_Cosmy_1997 explică:

Mentionez ca as dori sa aflu mai multe telefoane tot asa bune la un pret avantajos si sa le aflu si rezistenta la lovituri, multumesc.

| loveusa a răspuns (pentru Cosmin_Cosmy_1997):

Vodafone 455 (cu touch) [l-am scapat de catva ori si nu a patit nimc]-220 Ron, Samsung gt e 2120 e tel normal rezistent intre 80-120 Ron, Vodafone smart 858 (cu touch)-300 Ron