| Glontx98 a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi creez un cont pe windows messenger si nu situ cum va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Uite asa.
https://accountservices.passport.net/......s?/reg.srf
Sign up si trebuie sa intri cu passport happy si iti folosesti adresa de mail.

8 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Pentru ala iti trebuie un cont de hotmail/live. Intri pe mail.hotmail.com sau mail.live.com si te inregistrezi acolo. Apoi cu ala te loghezi in win mess.

| Glontx98 explică (pentru rutanklan):

Cineva a facut un cont pe windows messenger cam asa ga. ducess@metin2tim.ro iar eu doresc sa imi fac ga.glontz@metin2diablo.xhost.ro ca pe windows live merge doar cu @hotmail.com si @live.com....Deci....Cum se face oare asa: ga.glontz@metin2diablo.xhost.ro daca stii dau funda!

| Glontx98 explică (pentru rutanklan):

Uite id meu:dani.glontz da-mi accept si ajuta-ma u prin team viewer sau sa imi spui ce trebuie facut ca nu prea ma priceplaughing daca ma ajuti iti dau FUNDA

| rutanklan a răspuns (pentru Glontx98):

Bai omule. Copiezi linkul de mai sus. De la https pana la sl=1. Adica tot. Si ii dai paste and go in browser. Si acolo iti pui. Yes use my mail adress. Si apoi iti bagi adresa aia care ti-o trebuia acolo.

| Glontx98 explică (pentru rutanklan):

Asta am facut si nu merge dar... lasa ca acum nu mai am nevoie ca acum am radio:X si nu am nevoie de mail ca acela;-) ca il am gata facut de cei de la host

| rutanklan a răspuns (pentru Glontx98):

Ok... sa nu zici ca nu te-am ajutatwinking

| Glontx98 explică (pentru rutanklan):

Ba da ai funda.winking

| rutanklan a răspuns (pentru Glontx98):

Uite asa.
https://accountservices.passport.net/......s?/reg.srf
Sign up si trebuie sa intri cu passport happy si iti folosesti adresa de mail.