| SimpleWay a întrebat:

TPU! As dori sa imi cumpar mai multi rami.Modelul este DDR2 dar nu stiu frecventa. De unde pot cumpara rami? Imi trebuie doar modelul sau si frecventa? Cand ma duc sa il iau la vanzator ii zic doar modelul ramului? Sau e neaparat si frecventa? Multumesc! Dau funda celui mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

La vanzator ii spui ca iti terbuie rami ddr2 si stie el foarte bine ce sa iti dea nu iti face griji. daca te intreaba de frecventa...sii ma indoisec... ia o placuta cu tine

1 răspuns:
| edy24 a răspuns:

Www.emag.ro transport gratuit... cele mai ieftine preturi