| Beautiful7 a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi cumpar niste castii pentru gaming,dar nu prea stiu cum sta treaba,pana acuma am avut niste casti normale,iar acuma as dori sa imi cumpar dar nu stiu de care,as dori pentru counter strike am auzit ca sunt mai multe feluri stero si alte prostii eu as dori niste casti care cand vine unu pe partea stanga sa se auda doar pe stanga nu si pe dreapta,dreapta sa se opreasca nu stiu chiar cum se numeste tipul, de aceia va cer ajutorul cum se numeste daca se aude doar pe o casca si cealalat se opreste, fundahappy

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Spune un buget. O limita de pret.
Cel mai probabil, as recomnda casti cu sunet 5.1 sau chiar 7.1, ca sa auzi exact ce si de unde vine. Dar sa zici limita de pret.

| Anonymous1995 a răspuns:

Salut,nu ne-ai zis bugetul in care trebuie sa te incadrezi, pentru cs eu ti-as recomanda casti Razer, eu am avut Razer Kraken, am dat destui bani pe ele(400 ron), dar au meritat. Funda?

| Inger0Cazut a răspuns:

La Altex gasesti o gramada de modele, si sunt foarte calitative. Uita-te pe un catalog online.

| EmYyYEmilian a răspuns:

Iati casti normale si gata

| Iordache_Gabriel_1994 a răspuns:

Salut. In materie de casti pentru Counter Strice ti-as recomanda SteelSeries Siberia V2. Sunt exceptionale: http://www.emag.ro/......E7TT2BBBM/
Isi merita complet banii;)