| Hachimytza619Akita a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop bun!

am bani fix 400 de euro!

si as vrea sa iau un laptop pentru jocuri!

Ceva care sa mearga bine de tot!

Pt. jocurile acestea: Gta V, Pes 2013, FIFA 2013, Need for speed the run.

Funda celui cu cel mai bun laptop!

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

La 17 mil nu stiu daca e laptop pe care sa-ti mearga ultimele jocuri aparute bine la detalii. trebuie sa aiba o placa video buna pentru jocuri in opinia mea cred ca asta e bun apropiat de pretul pe care il cauti tu http://www.emag.ro/......EGNLNBBBM/ vezi ce placi au laptopurile si vezi review pe net, oricum sa stii ca daca il cumperi online il poti returna in max 30 zile deci daca nu nimeresti din prima il poti returna si lua altul, ar fi un lucru bun daca esti dintr-un oras cu service eMAG;)

| maryusmono a răspuns:

400 de euro sunt maxim 1800 de lei. Tin sa iti spun ca nu o sa iti iei un super laptop pentru jocuri la banii astia.

Am facut tot posibilul sa iti gasesc unul bun in banii astia: http://bit.ly/11XrMia

| sergiu1234star a răspuns:

Pai toate jocurile merg bine daca ai

Laptop Acer Aspire One 756-887Bcss, Intel Celeron Dual-Core 887, 500GB HDD, 4GB DDR3, Linux, Argintiu

| PhoenixShadow a răspuns:

Este bun orice laptop care are procesor cel putin Intel Core i3 si mai ales grafica Radeon sau nVidia GeForce.

| DimLight a răspuns (pentru PhoenixShadow):

Da, dar la 400e nu cred ca exista i3. eu n-am vazut decat incepand de pe la 19 mil si alea nici nu aveau placa video buna. pe la 21mil cu placa video buna si i3 se gasesc.