| St3fan97 a întrebat:

as dori si eu sa-mi dati exemple de telefoane care au wifi la un cost reduswinking!(wireless)

5 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Balasa se rupe la bara.este un telefon cu touchscreen si rezistent la orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ieftin este galaxy mini.

| MHems a răspuns:

Pai Samsung Galaxy Ace S5830. Costa 829.17 lei fara abonament si cu abonament este 968 de lei. Mie nu mi se pare extrem de scump, ba dimpotriva pentru mine este foarte ieftin. Eu am iPhone 4S si iPhone 4 si mai am un HTC One X.winking

| radugone42 a răspuns:

Un galaxy y (young) are wifi gratis si e cu android la 150 lei cu abonament mega 8