| umbra09 a întrebat:

Buna TPU as dori un keylogger care trimite datele prin email sau pe o pagina web un link va rog si niste instructini daca se poate funda celui care imi da unul functionabil

Răspuns Câştigător
| GabiMihai08 a răspuns:

In dorinta de a-i "hack-ui" pe altii, poti sa cazi in propria plasa. Sunt programe cu ajutorul carora poti crea un keylloger, dar nici macar acelea nu se poate spune ca sunt 100% functionale sau sigure. Daca ceri un keylloger, atunci ai mare grija ce faci, ce descarci. Daca totusi, tu iti doresti sa faci unul http://www.ardamax.com/download.html Poti cauta si tutoriale despre cum se face unul, dar ai mare grija pentru ca e ilegal, dar si pentru ca e foarte periculos si pentru tine.