| oNNeRuNN a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou si am abonament la Orange si am 60 pct thank you si eu mi-as dori un smartphones imi puteti spune cam cate puncte costa unul mai bunicel? Dau si diferenta... apropo se pot cumpara telefoane cu ptk thank you la pretul telefoanelor cand iti faci abonament sau il prelungesti?

2 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Uita-te si uh pe orange.ro si vezi k trebuie sa fie oferte pe acolowinking

| gamanu123 a răspuns:

Punctele tale thank you valoreaza 6euro adica 25 lei, deci mai de pus diferenta pentru a-ti cumpara smarphonul!