| 1Rebbe a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung Star II.
Avantaje / Dezavantaje? big grin
Funda! happy

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
Avantaje sunt foartee multe pentru ca e un telefon foarte fain
uite aici niste detalii:X
http://www.compari.ro/......sului.html
dezavantaje.:-?
e cu touch si de obicei astea se strica mai repede.:Dda eu zic ca merita cumparat acum cum vrei tu.

| XxRoyalxX a răspuns:

Avantajul este:
Ca arata minunat
Face niste poza super ( depinde sunt doua feluri una cu camera una nu )
Are memorie mate
jocuri super tari
Dezavantaje:
Depinde ( daca vrei sau daca nu interentet) o sa fie foarte geeu pana se incarca
Fundaluri speciale de la ei nu ai ( cred depinde de feulul lui )
Te rog rog rog rog'rog Funda din toata inima!:*

| christina94 a răspuns:

Eu am Samsung star I. si este foarte bun happy
adica pana acum nu am avut probleme cu touch-ul sau ceva de genu happy. Eu spun ca se merita sa iti achizitionezi Samsung Star II. mai ales ca are si wi-fi big grin
bafta :*

| LOADING █████████99% a răspuns:

Buna. Eu am il am de aproximativ 3 saptamani. Dar ti-as sfatuii sa iti iei unul ngru pentru ca pe cel alb eu l-am murdarit foarte repede de pasta de pix, din cauza ca atunci cand scriu mai ma murdaresc putin pe maini si mai raman pete care se iau destul de greu chiar si cu spirt :-s

| alexandrumarin a răspuns:

Avantaje:este la un pret mic
Are wi-fi, bluetooth
Camera e putin cam mica dar mi se pare buna
Are un ecran destul de mare

Dezadvantaje:nu are 3g
nu are gps
Nu prea mai gasesc.big grinFundabig grin?