| Tudami a întrebat:

Este bun telefonul Samsung S5230? Avantaje si dezavantaje...

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Da telefonul este bun.
avantajele sunt ca are multe optiuni(internet, e-mail, Gps)
dezavantaje. daca l-ai scapat se poate strica ff usor, se poate strica dysplay daca umbli pe el cu mana murdara

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Am avut si eu pana acum vreo juma' de an. E un telefon bun pentru cei cu bugetul restrans. Face poze destul de bune. Dezavantajele cred ca le stii si tu: Lipsa autofocusului, blitzului, wifi-ului si 3g-ului. In rest e bun.

| Minks a răspuns:

Marcelino : Nu are gps, are google maps care functioneaza cu ajutorul internetului.