| xbox360_2907 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi spuneti ce butoane trebuie sa apas pentru a face fatalitatile la mortal kombat vs dc universe cu scorpion si sub zero...raman dator dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| NaruToNR1 a răspuns:

Pentru fatalitate apesi pe aat. sau pe aau nu mai știu, dacă nu îti merge nici una, incearcă aa si litera de la sfârsit contează. Baftă

| itmanager a răspuns:

Aia care aveti ps si mk9 o sa va spun o fatalitate cu johnny cage tin r1 si l1 apasat si imi aleg butonul x, o patrat si triunghi daca apasati pe x o sa fie grosav. FUNDA SI VOT?