| Robert030 a întrebat:

As vrea sa intreb de exemplu daca am avut o tema instalata in windows (tema generala XP) si mi-am pus alta tema, daca as creea un user nou as putea pune o alta tema fara ca cele doua sa se amestece?
Tema=aspectul windows-ului.

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Da.Pe fiecare user poti pune ce tema vrei tu fara sa afecteze.

3 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Nu se amesteca, cele 2 usere nu au nici o trebuie unu ca altutongue

| Robert030 explică:

Am windows XP SP2 iar aici sunt inca cateva informatii:tema pe care o am:"Vista Inspirat 2 Bricko Pack" iar tema pe care vreau s-o incerc este "Seven tranformation pack 4.0"

| Mihai_1652 a răspuns:

Depinde si de windows