| LittleHope a întrebat:

Hei!
Cum pot sa imi pun o tema pentru telefon?
Cand zice ca e instalata ma uit si nu e nicaieri si am intrat pe manager aplicatii si acolo imi apare ca e instalata!
Si cum o pot pune?

Răspuns Câştigător
| WithoutName123456789 a răspuns:

Iti trebuie niste launchere ca sa iti functioneze, eu iti recomand niste launchere foarte bune:Apex Launcher, Go launcher si Nova launcher.Mie mi se par cele mai bune, le gasesti toate 3 pe Play store si sunt gratuite, tu trebuie sa alegi unul din acelea 3, apoi intri la theme settings din launcher si acolo o sa vezi o optiune care se numeste icon pack si il selectezi pe al tau, sper ca te-am ajutat.