| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati sa scap cumva de windows genuine(nu stiu daca am scris bine) vreau sa descarca patchul cu limba romana de la microsoft si nu ma lasa findca ca am windowsul piratat ce as putea sa fac?
Va rog fara chesti de du-te si ia-ti licenta sau chesti de genu

Funda

2 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Nu poti sa faci nimic daca Windows-ul nu este original(cumparat). Totusi eu iti recomand Windows 7.Este foarte bun si sa stii ca am ajutat multe lumi aici pe site sa-l instaleze.
Daca vrei te ajut si pe tine. Dar sa descarci patchul in limba romana nu merge decat cu versiune originala.
P. S:sa nu faci nici odata Update la versiunile neoriginale.
Bafta!