| ANDREIX53 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti daca e bun acest sistem pentru jocuri,filme, multimedia etc. : Procesor AMD FX 4100 ( quad-core 3, 6ghz),8GB RAM, placa video gtx 560ti 1GB GDDR5 si placa de baza asrock 970 extreme4. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnlyWeTwo a răspuns:

Da e foarte bun cu acesta configuratie joci orice joc aparut recent si multe alte jocuri care or sa mai apara.Te sfatuiesc daca e unitate sa iti iei un monitor hd pentru vizualizarea filmelor foarte bine.

2 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Da,poti juca orice joc nou si normal ca o sa iti mearga si filmele bine.

| Me2 a răspuns:

Ce buget ai?, porcesorul acela e mai slab decat amd phenom ii x4 945 3.0 ghz, ce bugeti ai sa-ti spun ce sa iei