| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu care este mai scump dintre o tableta sau un laptop?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Depinde ce compari de la fiecare in parte! Gasesti si tablete mai ieftine decat laptop-urile, dar si laptop-uri mai ieftine decat tabletele.
Daca vrei cel mai ieftin produs pe care il poti gasi, probabil ca o tableta ar fi mai ieftina. Succes!

3 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Pai debinde ce vrei sa faci cu laptop-ul si ce buget ai.

| TupacShakur a răspuns:

Depinde ce tableta si ce laptop.
in general laptopurile sunt mai scumpe.
dar si tabletele in special cele de la Apple.

| mister1234 a răspuns:

Daca vrei un laptop bun laptopul costa mai mult dar si daca iti iei ipad costa 30500 ron(ipad 3) dar o tableta normala nici prea buna nici prea proasta costa 6 -8 mil si un laptop tot asa 16 mil