| adi500 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce ar fi bine sa iau de 7 milioane. O tableta Nexus 7 2013 sau un laptop nou sau la mana a doua nu conteaza.. Si daca laptop ce laptop? Da-ti linkul cu laptop daca voi credeti ca e mai bine un laptop.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

In 700 lei nu gasesti laptop sau netbook nou, asa ca mai bine iei o tabeta, iar la banii astia gasesti tablete chiar bune. Daca tu vrei acel Nexus, ia-l. Nu prea se merita sa iei un laptop SH ca nu stii cu ce te poti alege.

| adi500 explică (pentru JustCosmin):

Multumesc foarte mult de raspuns! O sa iti dau funda ai dreptate.

1 răspuns: