| b3b3lushaa a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot pune caciulita pe a, virgula la t si la s?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Insteleaza'ti diacriticele! dupa diacritice.ro happy ăîşţâ happy

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Cel mai simplu e din Control Panel, la Date, Time, Language and Regional Options, dai Add languages şi Details. Setezi de acolo pe română, dai apply şi OK. Ca să setezi pe engleză ţii apăsat Shift şi Alt în acelaşi timp. Aceiaşi chestie ca să revii iar la română. Succes!

| Musique a răspuns:

Setezi calculatorul în limba română.

| Caataa a răspuns:

Puneti tastatura in romana. Jos la start in dreapta ai acolo : RO / EN

| Jojjo a răspuns:

Click dreapta pe bara de jos toolbars, language bar si trebuie sa iti apara pe bara en.dai clik si selectezi romana daca ai numai limba engleza ii dai chose the language bar si cauti romana.tongue

| Maшa a răspuns:

Schimbaţi limba de la comp in romana si cauta in partea dreapta literele care iţi trebuie.