| Frunziix3 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste programul pentru Yahoo! Messenger care daca cineva intra se aude o usa deschizandu-se. SI daca se poate si un link de unde il pot downalda.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cum zice Wisz, nu e nici un program sunt sunete de baza de la Yahoo.Intri in messanger>preferences>alert & sounds si selectezi pentru cand intra iese primesti mesaj buzz etc cum sa sune, dar pentru asta iti trebuie cineva care vorbeste ft bine engleza

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu este nici un program. Sunt sunetele de baza din Yahoo Messenger. Daca vrei sa le schimbi cauti pe net, si se schimba foarte usor intrand in Messenger > Preferences > Alert & Sounds si selectezi acolo sunetele descarcate de pe net.

| guardian18angel a răspuns:

Salut

Toate informatiile sunt in pagina urmatoare de Help de la Yahoo!

http://help.yahoo.com/......?/kb/index