| Oni21 a întrebat:

Am un Nokia C3-00 si as vrea sa stiu daca pot instala Yahoo! Messenger pe el.Si daca da imi puteti da un link cu un tutorial si cu programul? Va rog ajutati-ma.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Poti sa ti-l iei de pe ovi store. Dar aplicatia se numeste e-buddy iar intai trebuie sa iti faci cont e-buddy, iti introduci datele de la yahoo
andym : Nokia c3-00 nu are sistem de operare symbian.

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

Nu poti intrala Yahoo Messenger, deoarece symbian este un SO de rahat... happy
Insa poti instala alte aplicatii ce permit conectarea la acesta precum Nimbuzz.
Daca viitoare nu mai face prostia de a-ti lua Nokia.
Symbian Sucks.