| crys91 a întrebat:

, as vrea sa stiu si eu daca prin vreun program anume se poate face ca o poza scoasa din fata sa fie intoarsa si facuta din profil,,, ca l-am vazut pe iubutu meu intr-o poza cu o alta fata sarutamduse,, iar el zice ca e trucata,, dar nu cred asta,,

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E complicat tare si e nevoie de cineva intrdevar profesionist sa faca asa ceva si sa mai para si reala, deci sunt vrajeli din partea lui

| crys91 explică (pentru suntserios):

Pai si eu cred ca sunt vrajeli de ale lui,,, doar sa se scoata el cumva cu mine,, dar sa fie un profesionist e posibil sa o faca 100 la suta?

2 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

Nu cred, decat editata de un profesionist! Deci cel mai probabil e reala! Oricum, daca esti sincera cu tine, iti vei da seama tu singura, care este adevarul!