| Ana227 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cate ceva despre iphone 6! Un prieten mi-a scpus ca pe app store aplicatiile costa bani si sunt mult mai putine decat pe magazin play.E adevarat? Si iphone 6 este un telefon bun? Adica din review-rile pe care le-am vazut pe yt multi il critica as vrea sa stiu si parerea unui utilizator pentru ca urmeaza sa mi.l achizitionez si as vrea mai multe pareri (viteza, camera, calitate, etc...) Dau funda! si fara hate pentru aplle va rog (celor care nu va plac iphone-urile) vreau parerea unui utilizator de iphone 6.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ana227 explică:

Majoritatea care adica fb, whatsapp, etc. sau gen jocuri sau aplicatii nepopulare? Si acest program se descarca gratuit? sau este o taxa ceva?

| CătălinFD a răspuns (pentru Ana227):

Nu e taxa, doar ca trebuie sa faci mai multe chestii dar cauta pe youtube ca sunt tutoriale