| VasiDobie a întrebat:

autatin urgent!
Am un laptop HP 635 (are un an) si azi-dimineata zand il deschisai el era oprit dar butonul de pornire lumina, il porni il oprii si tot ramane butonul pornit (ramane pe shutdown, hibernate, sleep)
Ieri imi au aparut 7 update-uri pentru windows (windows 7).
Va rog mult sa ma ajutati! Va dau funda!

1 răspuns:
| AlexaGabriela a răspuns:

Aproape la fel mi se intampla si mie. Doar ca mie, nu mi se porneste decat daca scot acumulatorul, il bag la loc, las sa se pornesca si dupa ce se termina de instalat tot, sa il bag in priza! Caci altfel mi se blocheaza... Dar cateodata nici asta nu primeste si pu-si-simplu il las asa sad. Daca gasesti o rezolvare la al tau. Te rog mult sa-mi transmiti si mie! :*