| CatalinOrzan a întrebat:

Aveam mai demult pe windows o aplicatie pentru facut screenshoturi Se numea snapshot sau ceva de genul si avea o iconita cu o camera portocalie. Stie cineva de unde o pot descarca?

3 răspunsuri:
| ivanhoe a răspuns:

Eu iti recomand Lightscreen. E bun. Daca ai windows7, mergi la: start>Accesorii>Instrument de decupare.

| bonjordoking a răspuns:

Salu! Nu e nevoie de nicio aplicatie.Trebuie doar sa apesi butonul PrtScn si ai copiat ecranul. Acum poti sa dai paste in paint sau word sau unde ai nevoie si ai imaginea.Toate cele bune!

| CatalinOrzan explică (pentru bonjordoking):

Asa fac acum, dar cu ala puteam edita si. puteam face multe chestii cu el