| bogdan324 a întrebat:

Azi am facut o prostie cu un card de memorie de psp de 2gb.Deci am vazut ca are multa memorie care mi-a ocupat cardul dar cand am dat sa vad ce are atunci nu am vazut nimic, nu avea jocuri, nu avea poze, nu avea videoclipuri.Atunci am sters ceva din card sperand ca o sa sterg din memoria furata dar cand am sters apoi am vazut ca imi apare pe card ca nu mai are nici cat avea inainte(avea 1950mb ocupati si 50mb liberi). Cum as putea sa rezolv ca sa imi repar cardul? Am incercat sa il formatez dar mi-a dat eroare.

Răspuns Câştigător
| adi_9709 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat te inteleg eu aveam un card de 3g si l-am zgariat pe lamele acelea. Pe ele este scrisa memoria usbului (parerea mea e sa te duci la un profesionist sau sa te duci de unde l-ai luat)Pe al meu l-am inlocuit cu unul de 4 g/.