| alexooox a întrebat:

Buna TPU Azi am vrut sa ma uit la televizor cand il aprind se stinge imediat si nu mai pot sa il aprind. Mentionez cand s-a stins s-a auzit ceva ciudat in interiourul lui. Oare cum pot sa il fac sa il repar big grin? vreo idee?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape precis ca s-a ars ceva in interior, poate sa fie un contact dar poate fi si altceva mai grav. Du-l la service si pana atunci nu-l mai porni, risti sa se agraveze defectiunea. Numai bine!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai tu singur ...sigur nu il repari!
du-l la service!
...un tv nu e ca un pc..nu poti sa ii reinstalezi windosul si ai scapat ...chiar du-l la service!