| Anonymus3000 a întrebat:

Am un televizor pe care il tin si pe post de monitor la pc ca are HDMI si cateodata, cand sunt in joc se stinge si porneste din nou ( monitorul).De ce face acest lucru si cum il repar? mentionez ca nu sta stins mult ( vreo 2-3 secunde ) dar tot e enervant

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie dus la un reparator TV. Problema vine din sistemul intern al televizorului. Daca are garantie mai bine asa nu te costa bani reparatiile acestuia.

| AleCSa05 a răspuns:

Poate sa fie si din cauza suprasolicitarii... dupa cum a spus si user Sofer, cel mai bine e sa contactezi un specialist deoarece el iti poate spune mai cu certitudine ce are sau daca are vreo problema.