| jikutado69 a întrebat:

Salut) mi s-a defectat telefonul. Iphone 4s ) am luat telefonul de la incarcat si avea 52% de baterie. Am intrat pe internet si intr-un moment s-a stins. il aprind si imi arata marul alb muscat pe un fon negru si se stinge. il aprind si tot acelasi lucru. ce poate fi defectat? cum as putea sa-l repar? cel putin, ce piesa ar trebui sa-i schimb?

Răspuns Câştigător
| Kharisse a răspuns:

Nu îi poţi face nimic, du-l la service şi vezi exact ce şi cum. happy