| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Azi cand m-am conectat la contul meu de Facebook si am dat la mesaje pur si simplu au disparut TOATE mesajele, nu a ramas niciunul, si nu le-am sters eu...Contul este destul de securizat si nu cred ca a fost hackat. Cel mai probabil virus. Voi ce credeti ca e? Ma puteti ajuta? Am mesaje importante. sad

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, poate fi vorba despre o eroare interna a Facebook... De spart un cont de Facebook doar ca sa stergi niste mesaje e cam inutil daca nu ai zis ceva cuiva, daca crezi ca ai virusi da-i o scanare cu un antivirus bun.

1 răspuns:
| ÎntrebăriBuneLaSfârşitDeSăptămână a răspuns:

Salut! In primul rand, imi pare rau de ce ti s-a intamplat.
Ok, deci eu nu sunt expert in asta, si cred ca cel mai bine ar fi sa raportezi problema (ai pe Facebook o optiune), ai putea sa trimiti un mesaj la Facebook si sa le spui ce s-a intamplat. Dar, sincer, eu cred ca sunt virusii. Ar fi bine sa-ti faca antivirusul o scanare, sa fii sigur.